Alma Matrix PDF

SGDATA iş sağlığı ve güvenliği görevlerinde sizi destekler. Tasarım ve uygulama her an yanınızda ve size alma Matrix PDF yardımcıdır. Hızlı, basit ve her şeyden önce hatasız bir şekilde görevlerinizi yapmanızı ve takip etmenizi sağlar. Risk değerlendirme, Acil eylem planı, Patlamadan korunma dökümanı, İşe başlama sağlık raporları, Yıllık çalışma ve günlük çalışma planları ve bunları takip etme, Makina techizatları takip etme, Ortam ölüçümleri , İSG toplantıları, Yangın güvenliği kontrolleri, Hammadde riskleri ve değerlendirmesi, vs.


Görevinizi yaptığınız işletmede çalışabildiğinizden unutmadan kaynaklı geliş gidiş maliyetlerini yok eder. Az zamanda çok iş yaptığından personel maliyetlerini azaltır. Tüm işletmelerdeki tamamlanmış ve devam eden işleri bir kalemde görebildiğinizden rahat planlama yapmanızı sağlar. Birçok veriyi bünyesinda hazır olarak bulundurduğundan veri toplama maliyetlerinizi azaltır. Tüm görevleriniz için tek programla çalışmanız diğer program gereksinimlerinden doğan maliyetlerden kurtarır. Yapılmış ve yapılacak işleri hafızanızda tutmanız gerekmez. Toplu halde görebilir ona göre hareket edebilirsiniz.

Görevlerinizi hızlı bir şekilde yapabildiğiniz için size boş zaman yaratır. Riskdeğerlendirme yaparken 450 yi aşkın sektör için hazır risk değerlendirme verilerini bir butona basarak yeni değerlendirmenize alıp düzeltmeleriniz yaparak değerlendirmenizi tamamlarsınız. Daha sonrasında baskıya hazırlamak için hiç uğraşmadan çıktı alırsınız. Tüm dökümanlarınız elinizin her zaman altındadır. Eksik gördüğünüz bir unsuru daha sonrada tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları başka işletmelerde de kullanabilirsiniz.